Najít fotografa a kameramana na svatbu či jinou akci

Hledáte fotografa či kameramana, který zachytí všechny momenty z průběhu celé akce?

Pokud ano, je portál ZařiďAkci.cz tím správným místem. Nachází se zde fotografové a kameramani, kteří se specializují na nejrůznější typy akcí, počínaje svatbami, přes maturitními plesy, až po rodinné oslavy a výročí.

A jak si vybrat toho správného poskytovatele foto a video záznamu z vaší akce? Základem kvalitního výsledku není jen nejnovější technika, záplava odborných termínů a spousta speciálního vybavení. Ideální fotograf či kameraman, pro jakoukoliv akci, by měl bý pohotový, aby dokázal zachytit každou, i neočekávanou momentku a událost. Také by měl být nápaditý, s citem jak pro detail, tak také pro celkovou kompozici záběru, aby byl výsledek nejen kvalitní, ale také osobitý a originální. V neposlední řadě je také dobré seznámit poskytovatele záznamu nejen s detailním harmonogramem celé akce, ale také s očekávanou velikostí akce a přibližným počtem hostů, aby mohl zvážit případně větší počet fotografů/kameramanů a asistentů, pokud by se jednalo o akci větších rozměrů.

V současné době se na našem portálu nachází: 94 fotografů a kameramanů 21 poptávek foto/video na akce
Pro nalezení fotografa či kameramana, který bude splňovat všechna vaše kritéria a preference, jsou na našem webu k dispozici dvě možnosti:

Zadat poptávku po fotografovi či kameramanovi

Pokud sháníte někoho, kdo se postará o kvalitní záznam celé akce, kterou zařizujete a nechcete se probírat profily jednotlivých fotografů a kameramanů, dlouze mezi nimi vybírat a následně vybrané poskytovatele individuálně kontaktovat, pak je pro vás vhodnou volbou vložení nové poptávky. Při vytváření poptávky stačí jen vyplnit základní údaje, o jakou akci se bude jednat, jaký je nabízený honorář za záznam celé akce (případně o jaké všechny konkrétní služby fotografa či kameramana máte zájem), kde a kdy se bude konat a další upřesnění. Fotografové či kameramani, kteří budou vyhovovat vámi zadaným požadavkům, budou automaticky informování o nové poptávce a v případě zájmu vás sami kontaktují s nabídkou svých služeb.
Jedinou podmínkou, pro vložení nové poptávky, je z provozních důvodů nutnost založení uživatelského účtu na našem portálu. Registrace je zcela zdarma a zebere jen malou chvíli.

Nabídka fotografů a kameramanů

Druhou možnost zvolí především uživatelé, kteří preferují samostatný výběr a následné individuální kontaktování vybraných fotografů či kameramanů. Každý registrovaný poskytovatel služeb má na našem portálu svůj vlastní profil s detailní informacemi o sobě a službách, které nabízí. Jednotlivé profily si můžete v případě zájmu zobrazit na podstránce s nabídkou fotografů a kameramanů. Pro rychlejší vyhledávání, na základě vašich konkrétních požadavků, lze využít filtr v horní části stránky, který umožňuje filtrování jednotlivých nabídek dle kraje konání akce, kategorie a druhu pořádané akce. Poté už jen stačí si prohlédnout jednotlivé profily a pokud vás některý z profilů zaujme, můžete kontrétního fotografa či kameramana rovnou přímo oslovit s vaší konkrétní nabídkou.

Doufáme, že díky našemu portálu bude zařizování fotografa či kameramana pro vaší akci rychlé a pohodlné a díky vysoké kvalitě výsledného záznamu na jednotlivé okamžiky z průběhu celé akce nikdy nezapomenete.