Kapela, hudba nebo DJ na svatbu, ples, či jinou akci

Hledáte kapelu nebo hudbu na svatbu, ples či jinou událost?

Pokud ano, je portál ZařiďAkci.cz tím správným místem. Nachází se zde kapely a hudebníci pro všechny druhy událostí a vyjímečných příležitostí, počínaje svatbami, přes maturitní plesy až po firemní akce a oslavy narozenin. Nejedná se ovšem pouze o nabídku kapel hrajících živou hudbu, neleznete zde také například DJs nabízející reprodukovanou hudbu na akce a afterparty a další.

V současné době se na našem portálu nachází: 204 kapel a hudebníků 64 poptávek po hudebnících

Pro nalezení kapely či hudebníka, přesně dle vašich představ a preferencí, nabízíme dvě různé možnosti:

Zadat poptávku po kapele/hudebníkovi

Jestliže se nechcete probírat jednotlivými profily kapel a hudebníků, individuálně je kontaktovat a dlouze vybírat, která z nich bude tou nejlepší volbou, můžete využít možnosti vložení poptávky. Při vytváření poptávky stačí vyplnit základní údaje, o jakou akci se bude jednat, jaký je nabízený honorář, kde a kdy se akce bude konat, o jaký styl hudby máte zájem a to je vše. Hudebníci, kteří budou vyhovovat zadaným požadavkům, budou automaticky informování o nové poptávce a v případě zájmu vás sami kontaktují s nabídkou svých služeb.
Jedinou podmínkou, pro vložení nové poptávky, je z provozních důvodů nutnost založení uživatelského účtu na našem portálu. Registrace je zcela zdarma a zebere jen malou chvíli.

Nabídka kapel a hudebníků

Druhá možnost je určená pro uživatele, kteří preferují samostatný výběr a následné individuální kontaktování vybraných hudebníků či kapel. Na našem portálu má každý registrovaný hudebník či kapela svůj vlastní profil a jednotlivé profily si lze zobrazit na podstránce s nabídkou kapel a hudebníků. Pro rychlejší vyhledávání, na základě vašich konkrétních požadavků, lze využít filtr dle kraje konání akce, typu hudebníka a druhu pořádané akce. Poté už jen stačí prohlédnout si jednotlivé profily a pokud vás některý z profilů zaujme, můžete kontrétní kapelu či hudebníka rovnou přímo oslovit.

Doufáme, že díky našemu portálu bude zařizování hudebního doprovodu pro vaší akci snadnější a hosté si z ní odnesou mimo jiné také výjimečný hudební zážitek.