Moderátor(ka) na ples, svatbu a další akce

Hledáte moderátora, který zajistí moderování vašeho maturitního plesu nebo jiné akce?

Pokud ano, je portál ZařiďAkci.cz tím správným místem. Nachází se zde moderátoři a moderátorky pro všechny typy událostí a vyjímečných příležitostí, počínaje maturitními plesy, přes svatby, až po firemní akce a oslavy narozenin.

Ideální moderátor(ka) pro ples nebo jakoukoliv jinou akci by měl být pohotový, umět improvizovat v každé situaci a především musí být výborným řečníkem. Kvalitního moderátora lze poznat mimo jiné podle podle toho, že se pokusí zjistit co nejvíce informací o pořádané akci, o hlavních aktérech dané akce a bude mít opravdový přehled o časovém uspořádání jednotlivých částí akce a všechny důležité části proslovů má předem ověřené a vyzkoušené nanečisto. Díky tomu lze případné nejasnosti či problémy za včasu objevit a vyhnout se jim, takže bude celý průběh moderování bezproblémový a v případě neočekávaných událostí bude moderující umět pohotově improvizovat.

V současné době se na našem portálu nachází: 51 moderátorů a moderátorek 9 poptávek moderování akcí
Pro nalezení moderátora (moderátorky), přesně dle vašich představ, jsou na našem webu k dispozici dvě možnosti:

Zadat poptávku po moderátorovi či moderátorce

Pokud sháníte pro akci kterou zařizujete někoho, kdo zajistí moderování celého jejího průběhu a nechcete se probírat profily jednotlivých moderátorů, dlouze mezi nimi vybírat a následně vybrané individuálně kontaktovat, pak je pro vás ideální volbou možnost vložení poptávky. Při vytváření nové poptávky stačí jen vyplnit základní údaje, o jakou akci se bude jednat, jaký je nabízený honorář za moderování celé akce, kde a kdy se bude konat a další upřesnění. Moderátoři, kteří budou vyhovovat zadaným požadavkům, budou automaticky informování o nové poptávce a v případě zájmu vás sami kontaktují s nabídkou svých služeb.
Jedinou podmínkou, pro vložení nové poptávky, je z provozních důvodů nutnost založení uživatelského účtu na našem portálu. Registrace je zcela zdarma a zebere jen malou chvíli.

Nabídka moderátorů a moderátorek

Druhá možnost je vhodná pro uživatele, kteří preferují samostatný výběr a následné individuální kontaktování vybraných moderátorů či moderátorek. Každý z registrovaných poskytovatelů moderování akcí má na našem portálu svůj vlastní profil s detailní informacemi o sobě a službách, které nabízí. Jednotlivé profily si můžete v případě zájmu zobrazit na podstránce s nabídkou moderátorů a moderátorek. Pro rychlejší vyhledávání, na základě vašich konkrétních požadavků, lze využít filtr v horní části stránky, který umožňuje třídění jednotlivých nabídek dle kraje konání akce, kategorie a druhu pořádané akce. Poté už jen stačí prohlédnout si jednotlivé profily a pokud vás některý z profilů zaujme, můžete kontrétního moderátora či moderátorku přímo sami oslovit se svou nabídkou.

Doufáme, že díky našemu portálu bude zařizování moderování pro vaší akci snadnější a hosté se budou v průběhu celé akce bavit.