Vytvoření nového účtu poskytovatele služeb

Návod pro nové poskytovatele služeb, kteří chtějí na našem portálu nabízet své služby. Dozvíte se zde:
• jak se registrovat na našem portálu • jak vytvářet nové profily se službami, které nabízíte • jaké zásady je dobré při vytváření profilů dodržovat, abyste co nejvíce zaujali své potenciální zákazníky

Registrace
Jako první krok je nutné provést registraci nového uživatele. Registrace je zcela zdarma a zabere jen malou chvilku.

Potvrzení registrace
Po úspěšném odeslání registračních údajů (pro úspěšné odeslání musí být také zaškrtnuté políčko "Souhlasím s podmínkami užití"), je zaslán na zadanou emailovou adresu email s odkazem pro potvrzení registrace na našem portálu. Kliknutím na tento odkaz se potvrdí vámi vytvořený účet a můžete se přihlásit.
Může se stát, že bude potvrzovací email zařazen do složky "spam", proto pokud vám do 5 minut žádný email s potvrzením nedorazí, zkontrolujte prosím složku spam, případně nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Vyplnění základních údajů
Po přihlášení se k vašemu účtu se zobrazí stránka nastavení. Na této stránce je dobré vyplnit nejdříve základní údaje o vás, viz obrázek. Telefonní číslo, kraj a město se poté budou zobrazovat u všech profilů se službami, které založíte.
Vyplnění základních údajů o vás
Aktivace účtu poskytovatele služeb
Dalším krokem je aktivace účtu poskytovatele služeb. Tu provedete kliknutím na tlačítko "Aktivovat účet poskytovatele služeb". Po kliknutí se zobrazí dialog pro potvrzení akce a pokud kliknete na "Ano", bude účet poskytovatele služeb ihned aktivován. Po aktivaci se zobrazí místo daného tlačítka možnosti pro správu profilů se službami, které nabízíte, viz obrázek níže.

Založení profilu s nabídkou služeb
Pro založení profilu se službou, kterou nabízíte, stačí kliknout na jednu z možností "Přidat fotografa či kameramana", "Přidat kapelu, DJ či hudebníka" atd. Po kliknutí na jednu z daných možností se zobrazí formulář pro vyplnění základních údajů o dané službě.

Více nabízených služeb
Pokud nabízíte více služeb (například zajišťujete fotografické i video služby), doporučujeme založit nejdříve profil pro jednu službu a následně postup opakovat pro službu druhou. Vzniknou tedy dva samostatné profily (jeden pro foto služby a druhý pro video) a oba profily budete moci spravovat ze svého uživatelského účtu a uvidíte je na stránce nastavení, pod nadpisem Vaše profily.
Pokud vaše služba nespadá do žádné z kategorií, můžete nás kontaktovat a rádi poradíme, jakou kategorii zvolit, případně přidáme kategorii úplně novou.
Založení profilu se službou, kterou nabízíte
Kompletní vyplnění profilu
Po založení nového profilu se daný profil zobrazí na našem portálu a také ho ihned uvidíte ve výpisu vašich profilů, viz obrázek níže. Kliknutím na tlačítko s daným profilem se zobrazí stránka pro úpravu a vyplnění kompletních informací, jako například profilového obrázku, popisu, videa, nastavení krajů a akcí, kde působíte a dalších informací. Doporučujeme u každého profilu vyplnit všechny informace, aby byl kompletní a působil na potenciální zákazníky důvěryhodně a profesionálně.

Povolit zasílání upozornění na novou poptávku
Pokud chcete být ihned informováni o nové poptávce po službách, které nabízíte, stačí ve správě konkrétního profilu povolit zasílání upozornění, kliknutím na tlačítko "Chci dostávat emailem upozornění na nové poptávky" ve spodní části správy profilu. Díky tomu Vám ihned dorazí upozornění emailem, pokud někdo vloží poptávku po službách, jejímž parametrům budete vyhovovat.
Správa profilů
Kontrola profilu
Po vytvoření profilu a kompletním vyplnění všech informací doporučujeme si daný profil zobrazit a prohlédnout si, jestli vypadá dle vašich představ, nebo by bylo lepší ještě nějaké drobnosti upravit. Inspiraci, jak profil vyplnit a jaké informace nezapomenout můžete také načerpat prohlédnutím si již existujících profilů na našem portálu.

Více profilů
Počet vytvořených profilů není omezen. Pokud tedy nabízíte více různých služeb, můžete vytvořit pro každou z nich vlastní profil, aby vás potenciální zákazníci lépe našli.