Informace o portálu ZařiďAkci.cz

Jsme tu pro pořadatele akcí
Hlavním cílem portálu ZařiďAkci.cz je všem našim návštěvníkům, kteří plánují pořádat svatbu, ples, oslavu či jinou akci, co nejvíce usnadnit zařizování dané akce. Snažíme se umožnit co nejrychlejší a nejpřehlednější spojení pořadatele akce s poskytovateli služeb, kteří budou nejlépe odpovídat jejich požadavkům a představám. Toho je docíleno především okamžitým informováním poskytovatelů služeb o nových poptávkách a možností filtrování profilů jednotlivých poskytovatelů služeb dle vašich konkrétních preferencí.
Při hledání a výběru poskytovatelů služeb je dobré mít z čeho vybírat, proto se stále snažíme rozšiřovat síť poskytovatelů služeb a zároveň zajistit jejich co nejvyšší kvalitu. Aktuálně registrováno 448 poskytovatelů služeb
Jsme tu pro poskytovatele služeb
Dalším cílem našeho portálu je umožnit kvalitním poskytovatelům služeb zviditelnění služeb, které nabízí a dostat je blíže potenciálním zákazníků. K tomu slouží jednotlivé profily poskytovatelů služeb, v rámci kterých lze vyplnit všechny důležité informace o službách, které nabízíte. Každý poskytovatel služeb má také možnost nastavení automatického upozornění emailem na nové poptávka, jejímž požadavkům budou vyhovovat služby, které nabízí.

Kontakt

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nápad či návrh, co byste na našem portálu uvítali a vylepšili, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat prostřednictvím emailové adresy: info@zaridakci.cz, případně facebookové stránky.

Budeme rádi za jakékoliv názory a zpětnou vazbu, jelikož je naším hlavním cílem, abyste se na náš portál rádi vraceli a nebáli se jej doporučit dál.