HITSTARS

HITSTARS

Hodnocení od klientů (2)

Aleš - Doporučuji

Moc děkujeme za Vaši produkci na našem plese. Byli jste naprosto úžasní, vystoupení bylo profesionální, domluva skvělá. Parádně jsme si to užili, máme jen samé pozitivní ohlasy. Přestávky byly krátké a hudba strhující, prostě nenechali jste nás sedět. Opravdu dobře jste četli ,co chtěla společnost slyšet. Díky vám byl ples naprosto úžasný mejdan:) Těšíme se zase za rok, jste jasná volba:)

Luki - Doporučuji

"Protože manžel musí mít všechno nejlepší, byli při hledání kapely Hitstars jasná volba. Jsme moc rádi, že jsme se vešli do Vašeho nadupaného seznamu akcí a mohli jsme to nejlepší na naší svatbě mít. Všichni hosté byli nadmíru spokojení. Splnili jste naše očekávání a jsme rádi, že jste právě s námi trhli hrací rekord :)"

Přidat hodnocení 


O nás

Hledáte kapelu pro vaši soukromou nebo firemní akci? Nabízíme vám pestrý repertoár, který se přizpůsobí typu vaší akce. Je složen z hitových písní od oblíbených českých i světových velikánů.

Kapela aktivně působí již 10 let na trhu a za sebou má nespočet odehraných akcí a zkušeností, o které se rádi podělí při organizaci právě vaší akce.

Pořádáte narozeninovou či svatební party, firemní večírek, nebo dokonce maturitní ples ? To chce kapelu, která dokáže hrát k poslechu i tanci, rozproudí všeobecnou zábavu. Každým momentem přesně vystihneme tu správnou atmosféru a zvolíme odpovídající hudební styl. Živá zábavová kapela je alfou a omegou podařeného večírku. Živá hudba na svatbu stejně jako na narozeninovou party, nebo firemní večírek prostě patří. Maturitní ples a svatba se bez živé kapely neobejdou.
Kategorie: Kapela
Odkud jsme: Humpolec, Kraj Vysočina
Email: mn.kt@seznam.cz
Telefon: 773969885
Web: https://www.hitstars.cz/
Hodnocení: 100%
Akce, na kterých hrajeme:
· Všechny druhy akcí

Kraje, ve kterých hrajeme:
· Celá ČR