HITSTARS

HITSTARS

Hodnocení od klientů (1)

Luki - Doporučuji

"Protože manžel musí mít všechno nejlepší, byli při hledání kapely Hitstars jasná volba. Jsme moc rádi, že jsme se vešli do Vašeho nadupaného seznamu akcí a mohli jsme to nejlepší na naší svatbě mít. Všichni hosté byli nadmíru spokojení. Splnili jste naše očekávání a jsme rádi, že jste právě s námi trhli hrací rekord :)"

Přidat hodnocení 


O nás

Hledáte kapelu pro vaši soukromou nebo firemní akci? Nabízíme vám pestrý repertoár, který se přizpůsobí typu vaší akce. Je složen z hitových písní od oblíbených českých i světových velikánů.

Kapela aktivně působí již 10 let na trhu a za sebou má nespočet odehraných akcí a zkušeností, o které se rádi podělí při organizaci právě vaší akce.

Pořádáte narozeninovou či svatební party, firemní večírek, nebo dokonce maturitní ples ? To chce kapelu, která dokáže hrát k poslechu i tanci, rozproudí všeobecnou zábavu. Každým momentem přesně vystihneme tu správnou atmosféru a zvolíme odpovídající hudební styl. Živá zábavová kapela je alfou a omegou podařeného večírku. Živá hudba na svatbu stejně jako na narozeninovou party, nebo firemní večírek prostě patří. Maturitní ples a svatba se bez živé kapely neobejdou.
Kategorie: Kapela
Odkud jsme: Humpolec, Kraj Vysočina
Email: mn.kt@seznam.cz
Telefon: 733139850
Web: https://www.hitstars.cz/
Hodnocení: 100%
Akce, na kterých hrajeme:
· Všechny druhy akcí

Kraje, ve kterých hrajeme:
· Celá ČR