THE PARTY BAND

THE PARTY BAND

Hodnocení od klientů (0)


O nás

Profesionální kapela s názvem THE PARTY BAND vznikla v roce 1995 v Praze. Naší hlavní specializací jsou hudební vystoupení na firemních i soukromých večírcích, plesech, svatbách, výročních setkáních, při příležitostech vánočních a silvestrovských oslav a řadě dalších.

Náš hudební apetit je nepřeberný, kapela se vyznačuje třemi až čtyřmi sólovými zpěváky ve vlastních řadách, a proto můžete vybírat ze široké škály hudebních žánrů a zvolit tak to pravé právě pro vaši příležitost - od popu, rock'n'rollu, rocku, přes slavné světové evergreeny, jazz, soul, reggae, r&b, oblíbené disco melodie 70.-90. let, latinskoamerické a španělské rytmy, až po současné hity. Samozřejmostí je výběr ze zahraniční i české produkce. Vedle uvádění našeho hudebního programu, které zabezpečuje mluveným slovem některý z frontmanů, nabízíme v případě zájmu také služby moderátora pro provedení dalším přídavným programem.

Hudební produkce je kompletně flexibilní, a to jak délkou a volbou repertoáru, tak samotným obsazením hráčů. Varianta pro velká pódia čítá 5 - 7 hráčů. Rozproudění zábavy na menších pódiích a parketech nebo čistě poslechovou produkci pro podkres a příjemnou atmosféru zabezpečuje oblíbená zmenšená sestava kapely v počtu 3 - 4 hudebníků.

V rámci naší nabídky zajišťujeme v případě zájmu také produkci profesionálních DJ v neotřelé kombinaci s Live saxofonem nebo trombonem - aby dobrá nálada proudila ve výjimečném stylu až do samého konce.

Kapela vlastní veškeré technické, zvukové a osvětlovací vybavení, potřebné pro svá vystoupení a je plně mobilní.

Za existenci hudebního tělesa THE PARTY BAND jsme měli možnost prezentovat naši hudební produkci pro dnes již nespočetné množství často věrných posluchačů a společností - tímto bychom rádi poděkovali! Vám, kteří jste ještě neměli možnost užít si speciální chvíle právě s námi, slibujeme velkou dávku dobré hudby a záruku opravdu kvalitní zábavy!

Video:

Kategorie: Kapela
Odkud jsme: Praha, Hlavní město Praha
Email: vladislav.drtina@partymusic.cz
Telefon: 602342303
Web: http://www.partymusic.cz
Hodnocení: zatím nehodnoceno
Akce, na kterých hrajeme:
· Všechny druhy akcí

Kraje, ve kterých hrajeme:
· Celá ČR