kapela Aura

kapela Aura

Hodnocení od klientů (4)

Jan Nyč - Doporučuji

BOŽÍ! Konečně kapela, která všechny rozproudí, aniž by musela hrát Kabáty. Kapela, která na plese nemá každých 20 minut přestávku a neopíjí se. Díky kluci!

Ivo - Doporučuji

Skvělá show, muzikantska kvalita, dobre namichany songy:)

Přidat hodnocení Zobrazit všechna hodnocení


O nás

Hledáte kapelu pro vaši soukromou nebo firemní akci? Nabízíme vám pestrý repertoár, který se přizpůsobí typu vaší akce. Je složen z hitových písní od oblíbených velikánů, jakými jsou: Queen, Beatles, Sting, Olympic, Děda Mládek, Elvis Pressley, Chuck Berry, Metallica, Pink Floyd, Status Quo, ZZ Top, Red Hot Chilli Peppers, Smokie a další.

Kapela Aura aktivně působí již 10 let na trhu a za sebou má nespočet odehraných akcí a zkušeností, o které se rádi podělí při organizaci právě vaší akce.

V kapele je kladen důraz na co nejpřesnější nastudování zvoleného repertoáru s cílem dosažení kvalitního coveru, který může potěšit posluchače z řad laiků i profesionálů.

Pořádáte narozeninovou či svatební párty, firemní večírek, nebo dokonce maturitní ples „maturák“? To chce kapelu, která dokáže hrát k poslechu i tanci, rozproudí všeobecnou zábavu. Každým momentem přesně vystihneme tu správnou atmosféru a zvolíme odpovídající hudební styl. Aurou se budou bavit všichni. Živá zábavová kapela je alfou a omegou podařeného večírku. Živá hudba na svatbu stejně jako na narozeninovou party, nebo firemní večírek prostě patří. Maturitní ples a svatba se bez živé kapely neobejdou.
Video:

Kategorie: Kapela
Odkud jsme: Liberec, Liberecký kraj
Email: david@kapela-aura.cz
Telefon: 774264635
Web: http://www.kapela-aura.cz
Hodnocení: 100%
Akce, na kterých hrajeme:
· Všechny druhy akcí

Kraje, ve kterých hrajeme:
· Hlavní město Praha
· Jihomoravský kraj
· Karlovarský kraj
· Královéhradecký kraj
· Liberecký kraj
· Pardubický kraj
· Plzeňský kraj
· Středočeský kraj
· Ústecký kraj