Medium

Medium

Hodnocení od klientů (0)


O nás

Na hudební scéně působíme již od roku 1996 a naším cílem je Vaše vydařená oslava, svatba, svatební hostina či svatební party, zábava či Silvestr, úspěšný firemní večírek, reprezentační a maturitní ples a samozřejmě také oslava Vašich narozenin a další speciální příležitosti.

V našem repertoáru se, kromě osvědčených českých hitů, stále více soustředíme na hity a "evrgrýny" zahraniční, které jsou v posledních letech, díkybohu, opět v popředí zájmu. Pro "fajnšmekry" hrajeme písně takových hvězd, jako např. E. Presley, F. Sinatra, E. Humperdinck, R. Orbison, T. Jones, ale i písně legendárních skupin, např. Beatles, Monkees, Tremeloes, Platters, Everly brothers, Byrds...

Nabízíme i jednu speciálně naší lahůdku - písně francouzské provenience.

Jelikož naší zákazníci (objednavatelé) téměř vždy velice oceňují kvalitu našich hlasů (viz ukázky), soustředíme se v poslední době na vícehlasy.

Z důvodu poměrně časté poptávky také rozšiřujeme blok country písní jak skupin domácích (Greenhorns, Rangers, Fešáci), tak i amerických country hvězd - K. Kristofersson, W. Nelson, M. Robbins, D. Williams, J. Cash, J. Denver aj.

Ozvučení velkých společenských akcí zajistí naše kvalitní a výkonná aparatura.
Kategorie: Kapela
Odkud jsme: Police nad Metují, Královéhradecký kraj
Email: retroband@centrum.cz
Telefon: 604626739
Web: http://www.hudebniskupina.com/
Hodnocení: zatím nehodnoceno
Akce, na kterých hrajeme:
· Všechny druhy akcí

Kraje, ve kterých hrajeme:
· Celá ČR