Moderátor Petr Vojnar

Hodnocení od klientů (0)


O mně

I přesto, že se skupinou T-boyz a hitem Beruška na přelomu tisíciletí přiváděl do varu tisíce fanynek, rozhodl se v roce 2005 Petr věnovat se dále jen herectví a moderování. Přes televize Prima – ve které spolu s Jiřím Krampolem bavil milióny divaků v pořadu Nikdo není dokonalý a také zakládal redakci VIP zpráv, TV Nova a internetovou televizi Stream, se propracoval až k vlastní produkci a pořadu Petříkova moudra, kterým ve formě stand up komedy baví úspěšně své fanoušky na internetu i živých vystoupeních. V současné době moderuje zábavný pořad TV Prima Divošky.

Stále se také věnuje herectví a za posledních pár let byl obsazen snad do všech komerčně úspěšných seriálů a epizodní role si zahrál například ve Vyprávěj, Ulici, Doktorech z Počátků, Ohnivé kuře atd. a několika kinofilmech – Experti, Snadné je žít či Jak se zbavit nevěsty. V divadle Jaroslava Sypala a Divadle Radka Brzobohatého také v několika hrách úspěšné zvládá činoherní role a to většinou bonvivánů a svůdníků a filmových idolů.
V posledních letech také předváděl svůj moderátorský um na rádiích Kiss a Spin.

Každoročně také moderuje desítky společenských, kulturních či sportovních akcí pro významné značky a partnery, plesů, křtů, golfových turnajů, vernisáží, módních přehlídek, filmových premiér apod.

Reference např.: Miss Deaf World 2011,2013, Pražské služby a.s, Diesel, Tesco, Myslbek, BMW, Mercedes, Nokia, Carefour, Sparta Praha, Vodafone, Lexus, Česká spořitelna, Reserved, Peugeot, Miss Aerobic 2013, 2014, 2016, Mr.Gay Europe 2015, MOL, Miss Face, apod.

Video:

Kategorie: Moderátor
Odkud jsem: Praha, Hlavní město Praha
Email: petrvojnar@seznam.cz
Telefon: 602307152
Web: https://petrvojnar.cz/
Hodnocení: zatím nehodnoceno
Akce které moderuji:
· Všechny druhy akcí

Kraje, ve kterých moderuji:
· Celá ČR