Moderátor Michal Dorňák

Hodnocení od klientů (1)

Dream - Nedoporučuji

naprosto šílené, jak moderování tak Dj's

Přidat hodnocení 


O mně

Jmenuji se Michal Dorňák a pocházím z Litoměřic, kde i momentálně žiji. V životě jsem dělal a dělám spousty věcí co mě baví (i nebaví), nicméně co mě nejvíc naplňuje a dodává sílu je má manželka a naše malá dcerka Anička, moderování, sport (snowboard, cyklistika, florbal, tenis, plavání, biliard,…) rodina, přátelé a kamarádi, cestování, hudba a kultura, dobrá kuchyně z celého světa, zvířata, malování,….
Na sebe dále můžu říci a prozradit, že má pusa už mi „jela“ od dob, kdy uměl jsem se posadit …povídání, mluvení, komunikace, neboli hrátky s jazykem Českým, je pro mě každodenním chlebem, zábavou, něčím opravdu hezkým. Vyšetřím-li si trochu volného času, rád složím i básničku, namaluji obrázek, provětrám se při sportu , odpovím na tisíce otázek. Avšak volný čas je pro mne vzácné „zboží“, když ho mám, tak píše se Hod boží, neztrácím ani optimismus a usměv na tváři, i obyčejná maličkost mě rozzáří. Beru život takový jaký je, každého z nás vede životem určitá strategie. Nejsem ani filozof či vědec co nad něčím bádá, ale ani člověk co v životě strádá…“Život může být nádherný, když se ho nebojíte“ či „Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte“…řekli velikáni našeho světadílu a dokázali udělat do „světa díru“. Jsem na světe proto abych nebyl na někom závislý, ale spíše se snažit aby někdo na mě určitým způsobem závislý byl a to ve zdravé míře, rozhodně se nehodlám obracet k jakékoliv víře…věřím v sám sebe a své schopnosti, nemám rád hloupé lidi, přetvářku a nejapné blbosti. Že rád mám veškerou moderní muziku není žádné překvapení, bez trocha decibelů do hlavy není láska,inspirace,pochopení…Moderování je tak trochu můj koníček, odreagování se od každodenního stresu a honiček.

Volba moderátora je čistě jen a pouze na Vašem rozhodnutí, a nikdo Vás k opačnému názoru nedonutí. Jsem opravdu flexibilní a můj rozsah služeb je individuelní. Udělám vše podle přání a požadavků klienta, vše je jen o dohodě a to i moje renta.


Kategorie: Moderátor
Odkud jsem: Litoměřice, Ústecký kraj
Email: dornak@ingrove.com
Telefon: 724753321
Web: http://www.ingrove.com/maturitni-plesy/moderovani-maturitniho-plesu
Hodnocení: 0%
Akce které moderuji:
· Svatby
· Maturitní plesy
· Plesy
· Firemní akce
· Jiné...

Kraje, ve kterých moderuji:
· Celá ČR