Moderátor Vojta Přívětivý

Hodnocení od klientů (1)

alena.r - Doporučuji

Vojta nám moderoval maturitní ples a za nás maximální spokojenost. I přes svůj mladý věk je vidět, že už se tomu nějakou dobu věnuje. Doporučuju vždy když někdo chce mladého moderátora A.R.

Přidat hodnocení 


O mně

K radiovému mikrofonu jsem poprvé přičichl před dvěma lety. Tehdy ještě ve Zlínském studiu Radia Kiss. Od té doby jsem se ho nepustil. Držel jsem se ho během stáže na Radiu Impuls a držel jsem se ho i rok na Radiu Kroměříž. S rádiem se postupem času pojily taky nabídky na moderování externích akcí a mě to začalo naplno bavit!
Maturáky, tématické plesy, firemní akce, dětské dny, slavnosti... Tak přesně tyto akce jsem moderoval, moderuju a moderovat (doufám) budu i dál. Pokud ale chcete odmoderovat něco jiného, tak napište taky. Jednou jsem moderoval soutěž v řezání betonu. Napůl v češtině a napůl v angličtině. Takže ne, nebráním se jakýmkoliv kuriozitám. Aktuálně mám za sebou 24 úspěšně odmoderovaných akcí.

V současné době moderuju pořad VIP U, který je vlajkovou lodí nové dětské televize TUTY.

Pište maily, pište na Facebook/Instagram, volejte, posílejte holuby, nebo klidně kouřový signály. Není problém! Budu se na Vás těšit.

Instagram: @vojceek

Kategorie: Moderátor
Odkud jsem: Praha, Hlavní město Praha
Email: vojta.privetivy@seznam.cz
Telefon: 737056192
Hodnocení: 100%
Akce které moderuji:
· Maturitní plesy
· Plesy
· Firemní akce
· Jiné...

Kraje, ve kterých moderuji:
· Celá ČR