Speciální svítící hostesky | Udělejte Vaší akci jedinečnou

Speciální svítící hostesky | Udělejte Vaší akci jedinečnou

Hodnocení od klientů (0)


O nás

DOPŘEJTE NÁVŠTĚVNÍKŮM ZÁŽITEK UŽ V PRVNÍ VTEŘINĚ NA AKCI
- Nabídněte welcome drink pomocí speciálních svítících stolů, kde můžeme zvýraznit Vaše logo. Stůl má hosteska připevněný na těle a svým úsměvem a zajímavým vzhledem potěší každého, kdo na Vaší akci vkročí.
UNIKÁTNÍ SVÍTÍCÍ KOSTÝMY
- Využijte technologii 21. století k tomu, aby se o hosteskách na Vašem eventu mluvilo ještě dlouho po jeho skončení. Kostýmy jsou programovatelné třeba do barev Vaší firmy a díky tomu, že vyvíjíme kontrolní mechanismus, můžeme barevné spektrum upravovat i "živě" a zvýraznit tak důležité body Vaší akce.
PODPISEM SMLOUVY MŮŽETE VŠE PUSTIT Z HLAVY
- Na každé akci máme vlastního koordinátora, který se o vše postará. Nemusíte se starat o harmonogram hostesek, nemusíte si kontrolovat, jestli je splněno vše, na čem jsme se domluvili. Koordinátor zajistí vše tak, abyste si akci užili jak Vy, tak Vaší návštěvníci i naše hostesky.
UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ NA MÍRU
- Pokud máte dostatečný rozpočet a čas na přípravu, napište nám. My pochopíme emoce a příběh Vaší akce, který pak náš kostýmní designér přenese do reality. Společně připravíme unikátní svítící hostesky, které budou reprezentovat Vaší myšlenku a ohromí Vaše hosty.
Video:

Kategorie: Doprovodný program
Odkud jsme: PRAHA, Hlavní město Praha
Email: booking@aliatrix.show
Telefon: +420774297349
Web: https://aliatrix.show
Hodnocení: zatím nehodnoceno
Akce, na kterých vystupujeme:
· Svatby
· Maturitní plesy
· Plesy
· Firemní akce
· Narozeniny/výročí

Kraje, ve kterých vystupujeme:
· Celá ČR