The floor kids crew

The floor kids crew

Hodnocení od klientů (0)


O nás

V roce 2014 byla založena skupina The floor kids crew. Zakladatelem je Petr Šafránek a.k.a bboy Tas.
Připravujeme se na soutěže, akce a workshopy. Každoročně probíhají plesy na které chystáme choreografie během roku. Nejsilnější potlesk a nejlepší hodnocení diváků na těchto plesech máme právě my. Také jezdíme na soutěže v okolí. Na soutěži jménem Ring se jedno z našich dětí umístilo na 3. místě. Na své taneční workshopy zveme jen špičkové bboys a snažíme se tím dětem dát příležitost zatrénovat si i s jinými tanečníky. Například bboy Fresh Rob ( Praha ) bboy C.J. ( Opava )
Za krátkou chvíli působení se The Floor Kids Crew může chlubit celosvětovou podporou. Bboy Kaba (Brazílie), bboy Nono (Francie), bboy Snoop, bboy Thalis (Kalamaria),David Colas (Francie) a další vytvářeli video pro The Floor Kids Crew s pozdravem a podporou. Také bboy Lilou (Francie), jeden z nejlepších tanečníku break dance na světě, poslal dětem dopis ve kterém jim dává najevo svou podporu. Také nás sponzoruje Decathlon. The floor kids crew, vyhráli battle Reborn v Holešově navzdory konkurenci z Polska a to Tomáš Vašíček ( b-boy Flow ) a Daniel Cyrus ( b-boy LilBeat ).
Na velkém battlu Saturday Opatow v Praze se umístili kluci velmi slušně, z 33 přihlášených bboys skončili mezi TOP4crew. Na battlu Ring byl The Floor Kids Crew také hrdým sponzorem a také se zde umístil na skvělé pozici.
Kategorie: Taneční vystoupení
Odkud jsme: Ostrava, Moravskoslezský kraj
Email: pantazz@seznam.cz
Telefon: 731884048
Web: http://bboytas.webnode.cz/
Hodnocení: zatím nehodnoceno
Akce, na kterých vystupujeme:
· Všechny druhy akcí

Kraje, ve kterých vystupujeme:
· Celá ČR