Kouzelník Miloš Malý

Kouzelník Miloš Malý

Hodnocení od klientů (0)


O nás

Ať už pořádáte firemní akci pro klienty nebo Vaše obchodní partnery, ples, ale i soukromou oslavu narozenin, svatbu, nebo chcete udělat radost Vašim dětem, možná tím pravým zpestřením Vaší akce bude právě kouzelnické vystoupení.

Mikromagie a tablehopping jsou v poslední době stále populárnější formou magie vhodnou na firemní večírky, bankety, svatby, plesy, teambuildingové akce, konference či veletrhy nebo jako zábavný program pro hosty hotelů, restaurací či barů, ale i na další specifické typy akcí. Ovládám plynule anglický jazyk, proto není problém kouzly zabavit i Vaše zahraniční partnery, klienty nebo přátele.

Nenabízím velkolepé iluze ani show plnou pyroefektů. Moje rekvizity se většinou vejdou do malého kufříku. Zaměřuji se zejména na kouzla předváděná z naprosté blízkosti, improvizaci a osobní přístup. Specializuji se na kouzla s kartami, kouzla, která se mohou odehrávat i přímo ve Vašich rukách, kouzla s rekvizitami, které si můžete prohlédnout.

Chcete se bez rizika pokusit prohlédnout fígle skořápkářů, falešných hráčů nebo triky kouzelníků? Nebo se raději necháte přenést na vlnu tajemna, ponoříte se do tajů kouzel a magie, které Vám předvede Mistr republiky v mikromagii (2011), finalista televizní soutěže Talentmania (2010) a semifinalista Česko Slovensko má Talent (2012)?

Svůj repertoár průběžně zdokonaluji, rozšiřuji a doplňuji, proto možná právě Vy budete na vlastní oči svědky něčeho, co v naší republice dosud nikdo neměl možnost spatřit.
Kategorie: Kouzelník
Odkud jsme: Náchod, Královéhradecký kraj
Email: kouzelnik.milos.maly@gmail.com
Telefon: 777137530
Web: http://www.milosmaly.cz
Hodnocení: zatím nehodnoceno
Akce, na kterých vystupujeme:
· Všechny druhy akcí

Kraje, ve kterých vystupujeme:
· Celá ČR