Mladý český iluzionista MAGIC Soukup

Mladý český iluzionista MAGIC Soukup

Hodnocení od klientů (0)


O nás

MAGIC Soukup je profesionální český kouzelník a iluzionista, který se ve světě kouzel, magie a iluzí pohybuje přes třináct let a za sebou má již stovky živých vystoupení po celé České republice. Nejen, že je držitel mezinárodních cen ze soutěží a festivalů, ale také je držitel ocenění od Městské části Praha 4 "Dělám víc, než musím". Pravidelně vystupuje v Thomayerově nemocnici pro děti na oddělení Dětské psychiatrie a chirurgie.
Jeho vystoupení jsou vhodná jak pro dospělé, tak dětské publikum, k příležitostem jako je oslava narozenin, párty, svatba, maturitní a společenský ples, dětský den, mikulášská, Silvestr, veřejná a firemní akce a spoustu dalšího.
Nejen, že jeho zábavný a interaktivní program pobaví malé i velké diváky, ale díky charitativnímu projektu Kouzelná víčka pro Dominiku můžete také pomoci nemocné Dominice Palkechové v léčbě její nemoci. Navíc to diváky ani vás nic nestojí!
MAGIC Soukup díky pestrému programu pro děti i dospělé zabaví jakoukoliv věkovou kategorii.
Jeho program je možné domluvit s délkou od 10 min. až 2 hodiny dlouhý, s možností rozdělení do několika vstupů. Interaktivním a zábavným přístupem zaujme a do vystoupení vtáhne všechny diváky. Kouzelnický program můžeme rozšířit u dětí oblíbenou zábavou - modelování zvířátek z balónků či malováním na obličej.
Navíc vám kouzelník Ondřej rád ozvučí kouzelnické představení i celou akci, jeho vlastní profesionální aparaturou!
Video:

Kategorie: Kouzelník
Odkud jsme: Praha, Hlavní město Praha
Email: marketing@magicsoukup.cz
Telefon: +420607527638
Web: http://www.magicsoukup.com/
Hodnocení: zatím nehodnoceno
Akce, na kterých vystupujeme:
· Všechny druhy akcí

Kraje, ve kterých vystupujeme:
· Celá ČR