TRIALSHOW mistrů světa a republiky na horských kolech

TRIALSHOW mistrů světa a republiky na horských kolech

Hodnocení od klientů (0)


O nás

TRIALSHOW.cz tým je v současnosti největším a nejúspěšnějším Trialovým týmem v ČR i střední Evropě. Provází nás nejen spousta titulů mistrů ČR, mistrů Evropy, vítězů evropských pohárů, mistrů světa, ale i držitelů Guiness rekordů (výjezd se sjezdem na Petřínskou rohlednu). Jsme týmem, který je vidět a má více než 25-ti letou historii v exhibičních vystoupeních pro veřejnost. Někteří naši členové zvládnou za rok více než 70 exhibičních dnů a to je pro nás hlavní měřítko naší úspěšnosti. Mezi naše jezdce patří Vlasta Kabeláč Čiháček – aktuální mistr České republiky a nejlepší jezdec na horském kole, Martin Šimůnek – mnohonásobný mistr světa a České republiky, Roman Chvojka – mnohonásobný mistr ČR, Jan Řeháček – mistr Evropy na jednokolce a řada dalších. Rozhodně nestavíme na falešných titulech, ale na lásce ke sportu.

Kromě outdoorových akcí typu cyklistické závody, hudební a sportovní festivaly, firemní dny apod., vystupujeme i v uzavřených prostorách. Hudební kluby a plesy jsou to pravé, kde byste bikovou exhibici nečekali.

Pokud pořádáte maturitní, městský či firemní ples – pokud organizujete music párty – tak právě pro vás jsme tu my, abychom ježděním i svým moderováním pomohli celou akci vygradovat a posunout na jiný level zábavy.

Jsme současnou Českou špičkou v exhibičních vystoupeních a to jak do kvality, tak počtu odjetých akcí. Akci moderujeme, jezdíme akční exhibici a samozřejmě s diváky soutěžíme.
Máme vše potřebné od mobilních překážek, perfektně připravených kol, hlavových mikrofonů a kvalitního úrazové pojištění. Dbáme na bezpečnost a profesionální přístup ke klientovi.

Video:

Kategorie: Další vystoupení a show
Odkud jsme: Tehov, Středočeský kraj
Email: cihi@trialshow.cz
Telefon: 608959098
Web: http://www.trialshow.cz
Hodnocení: zatím nehodnoceno
Akce, na kterých vystupujeme:
· Všechny druhy akcí

Kraje, ve kterých vystupujeme:
· Celá ČR