Nápady na půlnoční překvapení na maturitní ples

Blíží se termín vašeho maturitního plesu a stále vás nenapadá žádné půlnoční překvapení, na kterém by se celá třída shodla a mohli jste jej konečně začít trénovat vychytávat, aby byl výsledek co nejlepší a všechny přítomné hosty pobavil na 110%? Pokud ano, máme pro vás několik nápadů a tipů pro inspiraci, které by vám mohli s výběrem a plánováním půlnočního překvapení pomoci.
Především de ale o to, nebát se, že "to bude trapný" a udělat si ze sebe srandu - čím víc se odvážete a popustíte uzdu své fantazii, tím větší úspěch bude vaše půlnoční překvapení mít - nejsou tu žádná pravidla ani limity, které by vás svazovali.

Půlnoční překvapení dle tématu maturitního plesu

Pokud má váš maturitní ples nějaké téma, ve kterém se celý večer odehrává, pak se i půlnoční překvapení může od daného tématu odvíjet. Můžete vymyslet nějaké taneční vystoupení, nebo různé scénky a příběhy dle daného tématu

Výměna rolí (kluci za holky a holky za kluky)

Velmi oblíbená a u publika úspěšná možnost pojetí půlnočního překvapení. Lze vymyslet nespočet možností, jako například:
• scénka z pobřežní hlídky
• kluci jako břišní tanečnice s podprsenkami z kokosových ořechů
• kluci jako roztleskávačky
• kluci jako tanečnice kankánu
• kluci dělající striptýz
• kluci jako baleríny tancující labutí jezero
a nespočet dalších možností

Další nápady

Scénka průběh života - Přehrání jednotlivých scének jako životního cyklu. Vše začíná od narození, kdy holky můžou vozit v kočárcích kluky převlečený za mimina, poté scénka jako děti ve škole, dospěláci v práci, až po stáří kde budou všichni jako důchodci.

Zapojení třídního učitele nebo ostatních učitelů - V rámci půlnočního překvapení můžete také vymyslet různé soutěže pro učitele a dobrovolníky z publika. Může se jednat o snězení něčeho na čas, pití piva na ex atd. lze vymyslet nespočet možných soutěží. Jen je důležité si promyslet a ohlídat si, aby byly úkoly vtipné, ale tako hodné slavnostního okamžiku, jakým maturitní ples je a v rámci etiky.

Různé scénky a představení:
• taneční, hudební či jiný souboj
• vtipná scénka nebo píseň vymyšlená studenty
• mix různých písní a ke každému úryvku z písně vždy typický tanec
• cirkusová přehlídka (každý si připraví nějaké krátké vystoupení)
• scénka, jak se hraje nějaký sport (bowling, curling, tenis)
• světelné vystoupení s neony na těle.

Promítání fotek a videí - Kromě vystoupení můžete také tento okamžik vyplnit promítáním vtipných videí a fotek ze třídních akcí, případně vtipné fotky z dětství jednotlivých maturantů

Vytvoření vystoupení profesionálním choreografem - Pokud si nevíte rady, jak byste půlnoční představení vymysleli a nacvičili, můžete využít služby profesionálních choreografů, kteří vám rádi pomohou vše vymyslet a nacvičit. Díky tomu vám ubudou některé starosti a budete mít jistotu, že výsledek bude působit profesionálním dojmem. Ale přeci jen, půlnoční překvapení, která vymyslí sami maturanti, mají u publika vždy větší úspěch a působí osobnějším a přirozenějším dojmem.

Vystoupení od profesionálů

Pokud do konání maturitního plesu už zbývá jen pár dní a stále jste žádné půlnoční překvapení nevymysleli a už byste ani nic nestíhali pořádně nacvičit, není vše ještě ztraceno. Máte možnost si místo vlastního vystoupení objednat nějaké zajímavé a jedinečné vystoupení od profesionálů. Například v naší nabídce vystoupení a show na maturitní ples najdete celou řadu jedinečných vystoupení, která u přítomných diváků určitě sklidí velký úspěch.

Nepodceňte přípravu

Pro výsledný dojem je také velmi důležité v den konání maturitního plesu nepodcenit přípravu půlnočního překvapení. Nesmíte zapomenout včas před půlnocí začít s přípravou všech rekvizit a kostýmů. Vyhnete se tím nervování a stresu, že něco nemůžete najít, nebo se nemůžete narvat do kostýmu 5 minut před půlnocí. Byla by přeci škoda, aby tolik práce s vymýšlením a trénováním půlnočního překvapení přišlo na zmar kvůli špatnému načasování.


Související články:

Co vše zařídit a na co nezapomenout při pořádání maturitního plesu
Jak získat peníze na maturitní ples
Tipy na téma maturitního plesu

Hledáte kapelu, fotografa, zábavné vystoupení nebo moderátora?

Pokud sháníte kapelu, moderátora, fotografa nebo další poskytovatele služeb pro svůj maturitní ples, můžete si prohlédnout nabídku na našem portálu, kde snadno a rychle můžete zařídit vše pro váš maturitní ples na jednom místě.