Zábava a vystoupení na ples, svatbu a další akce

Hledáte vystoupení, show nebo zábavu na svatbu, ples či jinou akci?

Pokud ano, je portál ZařiďAkci.cz tím správným místem. Nachází se zde vystoupení, show a poskytovatelé zábavného doprovodného programu pro všechny typy akcí a vyjímečných příležitostí, počínaje maturitními plesy, přes svatby až po firemní akce a oslavy narozenin. Nejedná se ovšem pouze o nabídku krátkých živých vystoupení či show, ale neleznete zde také zábavné prvky, které mohou hosté využívat v průběhu celé akce, jako například fotokoutky, karikaturisté a další.

V současné době se na našem portálu nachází: 99 poskytovatelů zábavy 31 poptávek po zábavě
Pro výběr zábavného doprovodného programu, přesně dle vašich preferencí a přání, nabízíme dvě různé možnosti:

Zadat poptávku po zábavě/vystoupení

Pokud se nechcete probírat jednotlivými profily všech vystoupení, show a poskytovatelů zábavného doprovodného programu, individuálně je kontaktovat a následně zdlouhavě vybírat, který z nich bude tou nejlepší volbou, můžete využít možnost rychlého vložení poptávky. Při vytváření poptávky stačí vyplnit základní údaje, o jakou akci se bude jednat, jaký je nabízený honorář, kde a kdy se akce bude konat, o jaký druh zábavy či vystoupení máte zájem a to je vše. Poskytovatelé zábavy, kteří budou vyhovovat zadaným požadavkům, budou automaticky informování o nové poptávce a v případě zájmu vás sami kontaktují s nabídkou svých služeb.
Jedinou podmínkou, pro vložení nové poptávky, je z provozních důvodů nutnost založení uživatelského účtu na našem portálu. Registrace je zcela zdarma a zebere jen malou chvíli.

Nabídka vystoupení a zábavy

Druhá možnost je určená pro uživatele, kteří preferují samostatný výběr a následné individuální kontaktování vybraných poskytovatelů zábavy. Na našem portálu má každý registrovaný poskytovatel zábavy svůj vlastní profil a jednotlivé profily si lze zobrazit na podstránce s nabídkou vystoupení a zábavy. Pro rychlejší vyhledávání, na základě vašich konkrétních požadavků, lze využít filtr dle kraje konání akce, typu zábavy, kterou hledáte a druhu pořádané akce. Poté už jen stačí prohlédnout si jednotlivé profily a pokud vás některý z profilů zaujme, můžete kontrétního poskytovatele zábavy či vystoupení přímo sami oslovit se svou nabídkou.

Doufáme, že díky našemu portálu bude zařizování doprovodného programu pro vaší akci snadnější a hosté si odnesou mimo jiné také spoustu nevšedních zážitků.